Recenzja Foto-Zeszytu – SaalDigital

Ostatnio, miałem okazje zamówić w SaalDigital kolejny produkt, jakim był foto-zeszyt. Szczerze wcześniej byłem sceptycznie nastawiony do tego typu pomysłu jednak spróbowałem. Obecnie uważam ze jest to bardzo dobre rozwiązanie dla fotografów chcących przedstawić swoje portfolio ? jest to alternatywa do droższych fotoksiążek. Foto-zeszyt pozwala nam na zrobienie Portfolio, przedstawienie rodzinnych wydarzeń a również zrobienia zeszytu z przepisami.
Przejdę teraz do opisu mojego fotozeszytu, był to zestaw 20×20 z dołożonymi kartkami, koszt ok 100zł za 22 kartki.
Produkcja:
Jak zwykłe w tym momencie intuicyjność interfejsu aplikacji SaalDigital pokazuje że zrobienie z pozoru trudnego zadania ogranicza się do minimum. Wybieramy zdjęcia które układamy w sposób nam dowolny, z możliwością dodawania napisów i ramek. Etap samego zamówienia to również 2-3 kliknięcia I dochodzimy do momentu płatności, gdzie możemy skorzystać z płatności.
Paczka wysłana została następnego dnia, jednak tym razem DHL… troszkę to opóźnił.

Przejdźmy do opisu produktu:
Okładka jak I koniec ? Jest poprzedzona przeźroczystą osłona z tworzywa sztucznego, co chroni zeszyt przed zabrudzeniami.
Kartki ? to nie jest zwykła karteczka tylko na prawdę porządne wykonanie z papieru fotograficznego o dość grubej gramaturze przez co wygodnie obraca się te karty. Jakość wykonania jak zwykle w tym firmie stoi na bardzo dobrym poziomie, odwzorowanie barw i kolorów rewelacyjne. Wszystkie karty są spięte spiralą przez co mamy pewność że nic nie wypadnie i nie zostanie przestawione.

Podsumowując krótko: Foto-zeszyt jest dla fotografów czy blogerów projektantów świetna okazją do pokazania swoich dzieł i utworów w formie papierowej. Jest to również alternatywa do fotoksiązek, by pokazać swoje produkty w tańszym wydaniu. Osobiście uważam że to jest jedna z najlepszych opcji by pokazać swoim potencjalnym klienta tematyczne zeszyty ze zdjęciami. Czy foto-zeszyt jest rozwiązaniem które polecę innym ? Zdecydowanie tak. Jest to produkt który możemy zastosować w każdym części naszego życia, począwszy od zbierania przepisów a kończąc na prezentacji własnych dokonań czy to fotograficznych czy projektanckich, gdzie można opisać sposób wykonania danej rzeczy stroju itp.
Zeszyt doskonale sprawdzi się do prezentacji naszych prac naszym bliskim a także współpracownikom czy potencjalnym klientom. Gorąco zapraszam do skorzystania z produktu SaalDigital

Udostępnij

Related posts

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.