Recenzja Fotoobrazu – SaalDigital

Z racji, że planowałem powoli przenosić swoje niektóre projekty z medium cyfrowego na coś co mógłbym zaprezentować namacalnie innym, postanowiłem poszukać firm gdzie mógłbym uwiecznić swoje projekty na innych materiałach niż typowe odbitki zdjęć. Interesowało mnie coś co może dać mi większy format co też będzie dobrze prezentować się w pokoju a nawet do pokazania w innych miejscach. Przeglądając różne strony trafiłem na ciekawy projekt dla fotografów gdzie mogłem zamówić fotoobraz.
Wybrałem dwa zdjęcia koncertowe które od dawna chciałem wydrukować na większym formacie i pochwalić się innym. W specjalnej aplikacji stworzonej przed producenta fotoobrazów udało mi się bardzo sprawnie przygotować szablony z których zostało wykonane moje zamówienie. Wybór nie był łatwy duża rozpiętość materiałów jak rozmiarów nie ułatwiał w podjęciu decyzji na co się zdecydować. Wybrałem jednak dwa Obrazy tworzone na płycie PCV o wymiarach 40×60 oraz 60×30 cm o grubości 5mm. Dzięki tym materiałom moje obrazy mogą być łatwo przenoszone i mają bardzo dużą odporność na warunki Atmosferyczne od słońca po deszcz.
Jakość w tym momencie jest bardzo ważna jest bardzo dobra. Przyznam że nie spodziewałem się że będzie aż tak dobrze przyznaję szczerze. Zdjęcie czarno-białe z koncertu Sary Pach przyznam że rewelacja szczegół oddany w każdym procencie i nie widać żadnych źle ułożonych kolorów itp, kolejne zdjęcie było trudniejszym zadaniem gdyż kolorystyka zdjęcia Patrycji Markowskiej przyznajmy szczerze jest mimo ciemnych barw oddana w sposób naprawdę wzorowy praktycznie tak samo jak na zdjęciu w komputerze, co pozwoliło na przykucie mojej uwagi. Podsumowanie tak w skrócie: Gramatura płyty PCV o grubości 5mm jest genialnym pomysłem co nie pozwoli na łatwe jej uszkodzenie i zadrapania oraz zabezpieczy nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych jak deszcz czy też promienie słońca. Uważam ten wybór za naprawdę bardzo godny polecenia dla wszystkich którzy nie myślą by fotografię trzymać tylko w swoim domu ale też pokazać innym.
Kwota za takie zamówienie wraz z wysyłką raczej nie jest aż tak wygórowaną i wynosi 251 zł stosunek jakości do ceny uważam za naprawdę bardzo dobry. Na koniec chciałem dodać jeszcze o czasie dostawy który jest bardzo krótki biorąc pod uwagę że zamówienie złożyłem internetowo we wtorek późnym wieczorem do realizacji trafiło w środę a w piątek już mogłem cieszyć się efektem po odebraniu paczki z rąk kuriera.
Zakupy możecie dokonać tutaj http://www.saal-digital.pl

Udostępnij

Related posts

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.